מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

26/05/2021  | חדשות

לאחר ירידת הליגה הרשמית, נוכח הניצחון של הרצליה על נס ציונה, מכבי חיפה אירחה הערב (רביעי) את עירוני נהריה למפגש לפרוטוקול שהפגיש בין שתי הקבוצות שסיימו במקומות האחרונים העונה וירדו ללאומית.

 

המשחק כצפוי היה משוחרר מאוד ולא התאפיין בהגנות חזקות ולאחר שמכבי הובילה בבטחה תוך שתי דקות וחצי, נהריה חזרה לעניינים ורק נקודות של דאו החזירו את הירוקים להוביל בשש, לאחר שש וחצי דקות משחק. שרון תפר שלשה והעלה את הפער לתשע, נהריה ירדו לפסק זמן ראשון. בן דוד העלה שלושה מחליפים לשחק (בריסקר, צ'וברביץ' ורובינשטיין) שמיד נתנו תפוקה התקפית משלהם ובסיום הרבע מכבי הובילה 19-33.

 

עם תחילת הרבע השני מכבי עלתה ליתרון 19 תוך דקתיים ובן דוד העלה את גפן על חשבונו של דאו שהספיק לקלוע כבר 9. סורקין המשיך את המשחק הטוב שלו ועלה ל-12 אישיות ויחד עם שלשה נוספת של בריסקר העלה את מכבי ליתרון 22 מבטיח. ארבע דקות למחצית בן דוד הרשה לעצמו להעלות גם את פוקסמן אל הפרקט שהצטרף לגפן שעלה שתי דקות לפניו מהספסל והוציא מבלוסומגיים בלתי ספורטיבית אותה ניצל לשתי נקודות עונשין ולחדירה מוצלחת של רובינשטיין שגם קבע את תוצאת המחצית, 40-67 לירוקים.

 

הקצב ההתקפי של מכבי נעצר עם פתיחת המחצית השנייה ולאחר שלוש דקות הירוקים קלעו רק שתי נקודות, של מקסים פוקסמן שלמעשה קבע שכל שחקני הקבוצה שעלו לשחק קלעו, נהריה ניצלו זאת לצמק קצת נזקים בינתיים עד לכדי 20 נקודות הפרש, שלוש דקות לסיום הרבע השלישי. גם אילי חן עלה לשחק ומי שקבע את תוצאת הרבע היה קובינס עם דאנק יפה שקבע 62-89 למכבי.

 

שתי דקות בתוך הרבע האחרון דאו מסר אסיסט שהבטיח לו טריפל דאבל (13 נק', 10 ריב' ו-10 אס' ב-24 דקות), בינתיים חן קלע שתי נקודות ראשונות במשחק. המשחק המשיך להתנהל על מי מנוחות עד לסיום, כאשר אצל מכבי בן דוד שיחק כמעט ורק עם שחקני ספסל, לבסוף הירוקים ניצחו את המשחק חסר החשיבות, 84-105.

 

קלעים בירוק: סורקין 18 נק' ו-10 ריב', רובינשטיין 15 נק' ו-8 ריב', דאו (10 ריב' ו-10 אס') ובריסקר 13 נק' כל אחד, שרון 9 נק' ו-6 אס', ברון 9 נק', קובינס ופוקסמן 8 נק' ו-6 ריב' כל אחד, גפן 6 נק', צ'וברביץ' 4 נק' וחן 2 נק'. 

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

28/05/2021
לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

25/05/2021
מכבי כבר לא תלויה בעצמה לאחר הפסד בבאר שבע

מכבי כבר לא תלויה בעצמה לאחר הפסד בבאר שבע

24/05/2021